Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi kucakin bir kıta bileğil çabucak okkalı hekimin icazetı gerekir ve afiyet yerleşmiş raporuna lüzum duyulur. Gebelik süresince takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da yürek ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kürtaj (otama lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj işlemi esnasında Genel anestezi ya da Lokal anestezi uygulanır. Zat Genel anesteziye aldatmaınacak ise prosedür öncesi 4 vakit derece oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu var ise Genel anestezi ile kürtaj örgülır. Bir kişinin geçmişte yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise ya da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi örgülabilir. Lokal anestezi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) tarik ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) örgüsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Lokal anestezi ile 15 dakika derece, Genel anestezi ile 30 dakika derece sonrasında isim beyit ortamına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim tarafından çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında isim Arama lakinçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane tarihi bakımından yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile müteallik bu prosedür yalnızca zenne tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hastalanmış beyninde mesture kalmaktadır. Gebede güvenilir bir sayrılık mevcut ise ve iki canlı kalma durumu isim kucakin risk oluşturuyor ise ya da hamilelik süresince zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kürtaj (otama lakinçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir